sizi arayalım
Sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurduktan sonra bize gönderin!

Adınız Soyadınız
:
E-posta Adresiniz
:
Telefon Numaranız
:
 
 
1976'dan beri...

Kurumsal

Sosyal Sorumluluk

Anasayfa       Kurumsal       Sosyal Sorumluluk
Haber Detayı Topbaş Group Ailesi İhtiyaç Sahibi Minikleri Kitaplarla Buluşturuyor
Topbaş Group bünyesinde düzenlenecek olan “Kitap Zinciri” projesiyle Bursa’da seçilen okullara kitap bağışı yapılacak ve okulların kütüphaneleri birbirinden renkli ve içerikli kitaplarla süslenecek.

Her zaman sosyal sorumluluğun bilincinde olan ve toplumun ihtiyaçlarına göre projelerini yönlendiren Topbaş Group, bu projesiyle de ülkemizce çok düşük olan okuma oranını artırmayı ve kitap ihtiyacı olan okullara destek sağlamayı amaçladı. Kurum çalışanlarından yardım alınarak ilerletilen projede, kitap ihtiyacı çalışanlarının duyarlılığı sayesinde tamamlanmış olacak. Okulların açılmasıyla birlikte çocuklar yeni kütüphanelerine kavuşmuş olacaklar.

Eğitimin, bilimin ve teknolojinin hayatın her alanında çok önemli olduğuna dikkat çeken Topbaş Group Yönetim Kurulu Üyesi Selda Topbaş, sektörel gelişimin ne kadar önemli olduğunu bildiklerini, ancak bunun yanı sıra sosyal sorumluluğun da bilincinde olduklarını belirtti. Kuruluş olarak toplumda değinmek istedikleri noktalar olduğunu söyleyen Topbaş, zaman ilerledikçe bu konuların hepsinin üzerinde titizlikle duracaklarını sözlerine ekledi.