sizi arayalım
Sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurduktan sonra bize gönderin!

Adınız Soyadınız
:
E-posta Adresiniz
:
Telefon Numaranız
:
 
 
1976'dan beri...

Kurumsal

Sosyal Sorumluluk

Anasayfa       Kurumsal       Sosyal Sorumluluk
Haber Detayı Topbaş Group Ailesi Yarınımızın Teminatı Çocuklarımızı Kitaplarıyla Buluşturdu
Topbaş Group, bünyesinde düzenlediği “Kitap Zinciri” projesiyle Bursa’da seçilen okullara kitap bağışı yaptı.

Okulların kütüphaneleri birbirinden renkli ve içerikli kitaplarla süslendi. Öğretmenler ve özellikle sevimli minikler bu duruma çok sevindi.
Sönmez İlköğretim Okulunda düzenlenen etkinlik ile öğrenciler kitaplarıyla buluştu. Neşeli geçen etkinlik küçük büyük herkesi sevindirdi. Öğretmenlerinde desteklediği bu projede, kurum çalışanlarının yaptığı katkı göz doldurdu. Yapılan konuşmalarda projeye destek veren tüm kurum çalışanlarımıza gönülden teşekkür edildi. Bu destek ile Topbaş Group’un ne kadar büyük bir aile olduğu tekrar gözler önüne serildi. Kitaplarına kavuşan miniklerin sevinçleri ise gözlerinden okunuyordu. Bu projelerin artması gerektiğini savunan öğretmenler ise ‘çocuklar bizim geleceğimiz, yarınlarımızın teminatı, bu konuda daha duyarlı olmalı, elimizi taşın altına koymaktan çekinmemeliyiz’ vurgusu yapıldı.

Eğitimin, bilimin ve teknolojinin hayatın her alanında çok önemli olduğuna dikkat çeken Topbaş Group Yönetim Kurulu Üyesi Selda Topbaş, sektörel gelişimin ne kadar önemli olduğunu bildiklerini, ancak bunun yanı sıra sosyal sorumluluğun da bilincinde olduklarını belirtti. Kuruluş olarak toplumda değinmek istedikleri noktalar olduğunu söyleyen Topbaş, inşallah sırasıyla hepsine değineceklerini söyledi.

Topbaş Group, bu projesiyle de ülkemizce çok düşük olan okuma oranını artırmayı ve kitap ihtiyacı olan okullara destek sağlamayı amaçlamıştır.