sizi arayalım
Sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurduktan sonra bize gönderin!

Adınız Soyadınız
:
E-posta Adresiniz
:
Telefon Numaranız
:
 
 
1976'dan beri...

Kariyer

Topbaş Group'da Kariyer

Anasayfa       Kariyer       Topbaş Group'da Kariyer
Topbaş Group'da Kariyer
Çalışanlarımızdan Ne Bekliyoruz ? Çalışanlarımızdan Topbaş Group olarak, kendi işleri hakkında araştırmacı olmalarını bekliyoruz. Çalıştıkları alanları benimsemelerini ve uzmanlık alanları doğrultusunda günün beklentisinden ileride bir bakış açısına sahip olarak en iyisi için çabalamalarını istiyoruz. Üretimde hızlı olmalarını, çevreye ve insana değer vermelerini istiyoruz.

Çalışanlarımıza Ne Vaad Ediyoruz ? Özlük haklarına saygılı bir çalışma ortamı, uzmanlaşmaları için uygun ortam, ulusal ve uluslararası platformda geliştirici eğitimler vaat ediyoruz. Kariyerinizi sizden daha fazla düşünerek hiç bir çalışanımızın bize geldiği zamanla aynı kalmasına izin vermiyoruz.


Türk Sanayisi için önemli şirket topluluklarından biri olan Topbaş Group 'ta bir aile olarak çalışmak bana gurur veriyor. Yenilikçi yapısı ile her gün daha fazlası ve daha iyisini isteyen şirketimizi seviyoruz.
Selda Topbaş
Yönetici


İnsana verdiği değeri çevresine de gösteren bir kurumda çalışmak kendimi değerli hissettiriyor. Çalışanlarını çeşitli şekilde ödüllendiren bu kurumda ast üst ilişkisinden çok insan ilişkileri öne çıkıyor.
Bayram Ali Gönül
Talaşlı İmalat Operatörü