sizi arayalım
Sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurduktan sonra bize gönderin!

Adınız Soyadınız
:
E-posta Adresiniz
:
Telefon Numaranız
:
 
 
1976'dan beri...
Sektörler
Anasayfa       Sektörler       Tarım Endüstrisi
Sektör Detayı

Tarım Endüstrisi

Çiftçiler sezonluk hasat döneminde, ekipman arızası riskini göze alamazlar ve bu yüzden ZİMAŞ tarım makinalarında kullanılan her türlü zincirle tam bir güvenilirlik sağlar.
Bu nedenle, ZİMAŞ’ta tarım makina ve ekipman üreticilerinin, ziraat endüstrisindeki zorlu koşullara ve uzun çalışma şartlarına dayanabilecek güvenilir zincir ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

ZİMAŞ süper güçlü-high power zırai zincirleri
Zimaş Zırai Zincirleri her tülü makina için özel boy ve kulak aralığında zincirler üretir. Her yeni zırai makina için özel zincirler çalışma şartlarına göre aşınma ve uzama problemlerini en aza indirmek için yüksek performansa uygun malzemeler, ısıl işlem teknolojilerimizle ekstra güç sunarız. Zırai zincirlede senkronize çalışan zincirlerde boy farklarının hep aynı kalması için tüm zincirlerimizde ön yükleme ve % 100 kalite kontrolden geçerek müşterilerimize hizmek sunarız

Biçerdöverler, balya makinaları, buğday elevatör, çapa makinası, slaj makinaları, ekim makinaları ve mibzerler, hasat makinaları için zırai zincirler üretilmektedir.