sizi arayalım
Sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurduktan sonra bize gönderin!

Adınız Soyadınız
:
E-posta Adresiniz
:
Telefon Numaranız
:
 
 
1976'dan beri...

Kurumsal

Sosyal Sorumluluk

Anasayfa       Kurumsal       Sosyal Sorumluluk
Kurumsal yurttaşlık bilinci ile attığımız sosyal sorumluk adımlarımız ile toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek; çalışanlarımız, diğer paydaşlarımız ve halka karşı olan mesuliyetlerimizi yerine getirmek misyonu ile Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz çalışmalarda izlenen yaklaşımımız; değerlerimiz ve temel politikalarımız ile birlikte şekillenmektedir. Çevre, eğitim, sağlık, yardımlaşma ve kültür-sanat konularını, sosyal sorumluluklarımızın ana temaları olarak görüyor; dünyamıza ve toplumumuza fayda sağlayacak eylemler gerçekleştirmeye gayret ediyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerimizin etkinliğini geliştirmek ve onları sürdürülebilir kılmak; toplumumuzun ve çevremizin iyi yönde gelişimine katkıda bulunmak, Topbaş Group’un en önem verdiği vizyon çalışmalarıdır.

Firmalarımızın faaliyet gösterdiği her alanda insan hakları, çalışma koşulları, çevre ve etik konuları üzerinde titizlikle duruyor; kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak her adımımızda geleceğe yatırım yapıyoruz.

Gelecek nesillere bırakabileceğimiz yaşanabilir bir dünya için topluma, çevreye ve gelecek kuşaklara yatırım olarak gördüğümüz ve ortak değer paydası ile gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk çalışmalarımızı sürdürülebilir kılmak; ülkemize ve dünyamıza karşı temel görevimizdir.

Değer ve kazanımlarımızı, halkımıza hizmete dönüştürmek, en önemli kurumsal sosyal sorumluluğumuzdur. 
07, 2019 OKUL SANAYİ İŞBİRLİĞİ PROJESİ
 
07, 2019 OKURSAN IŞIĞIN SÖNMEZ
 
07, 2019 TOPBAŞ GROUP SEVGİ ZİNCİRİ PROJELERİ
 
07, 2019 TOPBAŞ GROUP AİLESİ YARINIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZI KİTAPLARIYLA BULUŞTUR...
 
07, 2019 TOPBAŞ GROUP AİLESİ İHTİYAÇ SAHİBİ MİNİKLERİ KİTAPLARLA BULUŞTURUYOR